0  |  1

رویداد کارآفرینی فرش دست‌باف اردبیل برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی فرش دست‌باف اردبیل برگزار می‌شود

اسحاق رسولی اظهار کرد: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی قرارداد سه ساله با شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل برای اجرای پروژه توسعه خوشه کسب و کار فرش دستباف اردبیل دارد در راستای توسعه این پروژه سلسله اقداماتی را انجام می‌دهد که از جمله آن برگزاری رویدادهای کارآفرینی است.
وی افزود: حوزه فرش به عنوان هنر صنعت سنتی و تاریخی است که در حال حاضر ترویج و پویایی این هنر صنعت کاملا احساس می‌شود و همین امر نیز نیازمند نوآوری و فناوری‌های نوین بوده تا بتواند خود را با شرایط نوین تطبیق دهد و برای به روز و پویا ماندن این هنر صنعت باید اقدامات و فعالیت‌های نوآورانه دانش‌بنیان در این راستا انجام گیرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل تشریح کرد: این رویداد از ۲۲ اسفندماه به مدت سه روز برگزار خواهد شد و پیش‌بینی‌ می‌شود تا بیش از ۹۰ ایده به این رویداد ارسال شود و پس از داوری بر روی تمام ایده‌ها ۵ ایده که امکان تجاری‌سازی را دارا بوده به عنوان ایده برتر برگزیده خواهند شد.
وی ادامه داد: رویداد تخصصی کارآفرینی کسب و کار فرش دست باف اردبیل با مشارکت پارک علم و فناوری استان، شرکت شهرک‌های صنعتی، خوشه فرش دستباف و دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار می‌شود و این رویداد دارای سه مرحله؛ پیش‌رویداد، رویداد و پس رویداد در راستای توجیه افراد علاقه‌مند و ایده پرداز در این حوزه انجام می‌پذیرد.
رسولی با اشاره به حمایت از ایده‌های برتر در راستای تجاری سازی گفت: پارک علم و فناوری استان اردبیل به هر یک از از ایده‌های برتر ۵ میلیون تومان کمک بلاعوض جهت ایجاد کسب و کار پرداخت می‌کند و در کنار آن شرکت شهرک‌های صنعتی و دانشگاه آزاد اسلامی نیز در جهت سرمایه‌گذاری و مشارکت اقداماتی را انجام خواهد داد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com