0  |  0

رویداد استارت‌آپی طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی برگزار می‌شود

رویداد استارت‌آپی طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی برگزار می‌شود

با توجه به اینکه ایران یکی از پایه‌گذاران صنعت نساجی در جهان است؛ پتانسیل بسیار بالایی برای توسعه و ارتقاء محصولات این صنعت در داخل و خارج از ایران وجود دارد که البته نیل به این هدف به کیفیت و خلاقیت در تولید و عرضه منسوجات وابسته است.
در همین راستا، بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، در نظر دارد استارت‌آپ «طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی» را با حضور اجتماع نخبگانی، برگزار کند.
از اهداف مهم این رویداد می‌توان به شناسایی افراد خلاق در حوزه طراحی و تولید لباس و پوشاک، تقویت اکوسیستم استارت‌آپی کشور در این حوزه، ایجاد فضای تبادل نظر و گفت‌وگو بین ایده‌پردازان، فعالان حوزه استارت‌آپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه، اشاره کرد.
طراحی و فروش لباس‌های ایرانی اسلامی؛ مشکلات، کمبودها و چالش‌های موجود در کسب‌و‌کارهای مرتبط با حوزه مُد؛ فروش و اجاره آنلاین لباس؛ طراحی‌های خلاقانه در حوزه مُد و لباس؛ دیجیتال مارکتینگ حوزه مُد و لباس و ایجاد بازارهای نوظهور در حوزه مُد و لباس، از مهمترین محورهای این رویداد است.
لازم به ذکر است، استارت‌آپ «طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی» اردیبهشت‌‍98 درمحل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در این رویداد تا 31 فروردین به سامانۀ بنیاد نخبگان استان تهران مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com