0  |  0

رویداد استارت‌آپی طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی برگزار می‌شود

رویداد استارت‌آپی طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی برگزار می‌شود

با توجه به اینکه ایران یکی از پایه‌گذاران صنعت نساجی در جهان است؛ پتانسیل بسیار بالایی برای توسعه و ارتقاء محصولات این صنعت در داخل و خارج از ایران وجود دارد که البته نیل به این هدف به کیفیت و خلاقیت در تولید و عرضه منسوجات وابسته است.
در همین راستا، بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، در نظر دارد استارت‌آپ «طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی» را با حضور اجتماع نخبگانی، برگزار کند.
از اهداف مهم این رویداد می‌توان به شناسایی افراد خلاق در حوزه طراحی و تولید لباس و پوشاک، تقویت اکوسیستم استارت‌آپی کشور در این حوزه، ایجاد فضای تبادل نظر و گفت‌وگو بین ایده‌پردازان، فعالان حوزه استارت‌آپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه، اشاره کرد.
طراحی و فروش لباس‌های ایرانی اسلامی؛ مشکلات، کمبودها و چالش‌های موجود در کسب‌و‌کارهای مرتبط با حوزه مُد؛ فروش و اجاره آنلاین لباس؛ طراحی‌های خلاقانه در حوزه مُد و لباس؛ دیجیتال مارکتینگ حوزه مُد و لباس و ایجاد بازارهای نوظهور در حوزه مُد و لباس، از مهمترین محورهای این رویداد است.
لازم به ذکر است، استارت‌آپ «طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی» اردیبهشت‌‍98 درمحل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در این رویداد تا 31 فروردین به سامانۀ بنیاد نخبگان استان تهران مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com