0  |  0

دانش خلاقان فعال در حوزه گردشگری اشتراک‌گذاری می‌شود

دانش خلاقان فعال در حوزه گردشگری اشتراک‌گذاری می‌شود

استارتاپ تخصصی گردشگری خلاق توسط ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و با همکاری بنیاد نخبگان استان تهران با هدف توسعه زیست بوم بازار صنعت گردشگری برگزار می شود .
ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری بنیاد نخبگان استان تهران و فصلنامه گیلگمش در نظر دارد استارتاپ ((گردشگری خلاق)) را برای مستعدین نخبگان تحت پوشش بنیاد نخبگان استان تهران برگزار کند .
از اهداف مهم این رویداد استارتاپی، تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور درحوزه گردشگری، ایجاد فضای تبادل‌نظر و گفتگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارتاپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه است .
زیست‌بوم بازار صنعت گردشگری (داخلی، ورودی، خروجی) زیست بوم صنایع دستی و هنرهای سنتی ، میراث ایران (فرهنگی، طبیعی، ملموس و ناملموس، منقول و نامنقول، …) ، کسب و کار الکترونیک، گردشگری الکترونیک وتولید محتوا و بازاریابی محتوا از جمله محورهای تعریف شده در این استارتاپ تخصصی است .
از کلیه دانشجویان و مستعدین علاقه مند در سراسر کشور دعوت به عمل می آید تا با مطالعه سرفصل‌های استارتاپ و توانمندی‌های خود جهت ثبت‌نام در استارتاپ اقدام کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند در دو بخش از طریق سامانه هم‌اندیشان بنیاد نسبت به ثبت نام اقدام کنند. اولین بخش مربوط به صاحبان یکی از توانمندی‌ها (گرافیست، برنامه نویس و یا تسلط بر مدل‌های کسب و کارهای نوین ) است که باید در سامانه هم‌اندیشان ثبت‌نام و توانمندی خود را در بخش توضیحات درج کرده ودربخش دوم مربوط به صاحبان ایده و طرح خلاق در حوزه گردشگری است که باید فرم مربوطه را تکمیل و به همراه مدارک لازم در هنگام ثبت‌نام در سامانه بارگذاری کنند و در بخش توضیحات، خود را ارائه‌دهنده ایده معرفی کنند.
همچنین سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان، بین ساعت ۹ تا ۱۲ روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تماس ۰۹۶۰۱ آماده پاسخگویی به سئوالات شما عزیزان در این خصوص است.a

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com