1  |  0

اولین رویداد کارآفرینی ورزشی در اردبیل برگزار می‌شود

اولین رویداد کارآفرینی ورزشی در اردبیل برگزار می‌شود

حبیب ابراهیم‌پور در نشست رؤسای هیئت‌های ورزشی استان اردبیل افزود: اولین رویداد کارآفرینی ورزشی اردبیل در اوایل سال ۹۸ برگزار شده و در این برنامه توسعه محورهای اشتغالزایی با مفاهیم ورزشی مورد بررسی و واکاوی دقیق مسئولان و کارشناسان قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه تا بدین جای کار از ظرفیت پارک علم و فناوری استان اردبیل در حوزه ورزش به شکل مناسبی استفاده نشده است، تصریح کرد: امیدواریم با ورود جدی علم و فناوری به ورزش خلاء‌های موجود برطرف شود.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل یادآور شد: پارک علم و فناوری طبق حساسیت و برنامه ذاتی خود در بخش‌های تولید علم، توسعه تحقیقات و تعمیق فناوری فعالیت کرده و با توجه به مقبولیت و محبوب بودن مضاعف رشته‌های ورزشی از ظرفیت علمی و فناوری نیز می‌توان برای فراگیر سازی ایده‌های مربوط به این بخش بهره گرفت.
ابراهیم‌پور از ارائه تسهیلات خاص به هر گونه ایده ناب و مناسبی که منجر به توسعه کارآفرینی ورزشی در استان شود خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با استقبال مناسب هیئت‌های ورزشی و مدیران هم افزایی مناسبی را از طریق مرکز رشد فناوری و مراکز وابسته به پارک علم و فناوری شاهد شویم.
به گفته وی تلاش برای جایگزین کردن کالاهای وارداتی و تجهیزات مورد نیاز ورزشی با تکیه بر ظرفیت‌های پارک علم و فناوری باید در اولویت قرار گیرد تا با توسعه تولید ملی در حمایت از اشتغال جوانان و جلوگیری از خروج ارز موفق شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com