0  |  0

اهمیت موضوع کارآفرینی و کسب و کار در دانشگاه ها

اهمیت موضوع کارآفرینی و کسب و کار در دانشگاه ها

‌محمدکافی گفت: انتشار بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مسئولیت تمام دست اندرکاران علم و پژوهش را سنگین‌تر کرده است.
وی افزود: موضوع علم و فناوری یکی از اولویت‌های مهم این بیانیه است بنابراین در دانشگاه فردوسی مشهد برنامه‌ای برای تحقق این بیانیه تدوین شده و بر اساس آن حرکت خواهیم کرد.
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت: مقام معظم رهبری همواره بر موضوع علم و فناوری توجه ویژه ای داشته اند و برنامه داریم در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب به صورت ویژه نقش آفرینی کنیم.
کافی اظهار داشت: موضوع کارآفرینی و کسب و کار در دانشگاه‌ها بسیار مهم است اما برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید به دنبال پژوهش‌های اصیل و کاربردی باشیم.
وی عنوان کرد: از سال آینده در دانشگاه فردوسی مشهد موضوع پژوهش‌های اصیل و کاربردی پیگیری می‌شود تا بتوانیم در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سهیم باشیم.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com