0  |  0

اهمیت موضوع کارآفرینی و کسب و کار در دانشگاه ها

اهمیت موضوع کارآفرینی و کسب و کار در دانشگاه ها

‌محمدکافی گفت: انتشار بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مسئولیت تمام دست اندرکاران علم و پژوهش را سنگین‌تر کرده است.
وی افزود: موضوع علم و فناوری یکی از اولویت‌های مهم این بیانیه است بنابراین در دانشگاه فردوسی مشهد برنامه‌ای برای تحقق این بیانیه تدوین شده و بر اساس آن حرکت خواهیم کرد.
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت: مقام معظم رهبری همواره بر موضوع علم و فناوری توجه ویژه ای داشته اند و برنامه داریم در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب به صورت ویژه نقش آفرینی کنیم.
کافی اظهار داشت: موضوع کارآفرینی و کسب و کار در دانشگاه‌ها بسیار مهم است اما برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید به دنبال پژوهش‌های اصیل و کاربردی باشیم.
وی عنوان کرد: از سال آینده در دانشگاه فردوسی مشهد موضوع پژوهش‌های اصیل و کاربردی پیگیری می‌شود تا بتوانیم در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سهیم باشیم.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com