0  |  0

شرکت‌های دانش‌بنیان توانمندی خوبی در حوزه بین الملل دارند

شرکت‌های دانش‌بنیان توانمندی خوبی در حوزه بین الملل دارند

پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره برنامه‌های معاونت علمی در سال گذشته اظهار کرد: سالی که گذشت از لحاظ اقتصادی نتایج اقتصاد دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها برای مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بسیار پربار و خوب بود.
دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش بنیان ادامه داد: سال گذشته در حوزه اقتصاد دانش بنیان دیدار و نشست‌هایی موثر را با مقام معظم رهبری، ریاست جمهور و وزرای کشور برگزار کردیم و اطمینان داریم که این دیدار‌ها و برنامه‌ها می‌توانند به پیشبرد چرخ اقتصادی شرکت‌های دانش بنیان کمکی بسیار کنند.
وی با بیان اینکه اطمینان و اعتماد به جوانان سبب پیشرفته اقتصاد دانش بنیان می‌شود، اظهار کرد: نوید‌هایی خوب در حوزه دانشگاهی و اقتصادی پیش روی ما قرار دارد و امیدوار هستیم تا سال آینده با قدرت بیشتری به فعالیت‌های خود ادامه دهیم.
شرکت‌های دانش‌بنیان توانمندی خوبی در حوزه بین الملل دارند
کرمی ادامه داد: سال گذشته شرکت‌های دانش بنیان فروشی خوب داشتند و توانستند برای گسترش صادرات خود همراه با معاون علمی به کشور‌های اروپایی بروند؛ اکنون پایگاه صادراتی شرکت‌های دانش بنیان در منطقه آسیای جنوب شرقی، عراق، چین، آمریکای لاتین و آفریقا ایجاد شده است.
دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش بنیان با بیان اینکه امیدواریم سال آینده برنامه‌های حمایتی بیشتری داشته باشیم، گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان توانمندی خوب در حوزه بین الملل دارند و امیدوار هستیم امسال بتوانند موفقیت‌هایی بیشتر در بحث صادرات داشته باشند.
مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به برنامه‌هایی که سال گذشته در بدنه معاونت اجرایی شده است، بیان کرد: جشنواره ایران ساخت و همچنین برگزاری ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات ساخت داخل از جمله برنامه‌های معاونت در سال گذشته بودند و آنها توانستند به شرکت‌های دانش بنیان کمکی خوب کنند.
وی تصریح کرد: در شرایطی که تحریم‌های ظالمانه علیه کشور ایران اعمال شده و لطمه‌های بسیاری به فضای اشتغال و اقتصاد وارد شده‌ است، شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند به عنوان کلید فتح این مرز باشند، مسائل‌ مختلف را تعریف کنند و به پیشرفت وضعیت اقتصاد بنیان منجر شوند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com