0  |  0

نخستین نشست "جهت گیری تخصصی؛ دختران انقلاب"

نخستین نشست "جهت گیری تخصصی؛ دختران انقلاب"

نخستین نشست "جهت گیری تخصصی؛ دختران انقلاب" ویژه فعالین تشکلی ورودی ۹۲ تا ۹۵، ۲۲ و ۲۳ فروردین در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
در این نشست موضوعاتی همچون چیستی انگاره‌ها و تأثیر آنها بر زندگی، انگاره‌های رایج درباره زنان، عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی با حضور بانوانی از عرصه‌های تعلیم و تربیت، فناوری و کارآفرینی، حوزه، هنر و رسانه، استعداد، علاقه، اولویت و جایگاه هر کدام در انتخاب مسیر، علوم انسانی بدون روتوش
و مساله شناسی مادران نخبه مذهبی مورد بحث و گفت و گو قرار خواهد گرفت.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com