0  |  0

برگزاری همایش «سرمایه‌گذاری با رویکردی متفاوت»

برگزاری همایش «سرمایه‌گذاری با رویکردی متفاوت»

در ادامۀ برگزاری برنامه‌های شناسایی و معرفی استعدادهای انسانی و طبیعی استان و منطقه برای رسیدن به پیشرفت‌ همه‌جانبه، همایش سرمایه‌گذاری با رویکردی متفاوت در قالب برپایی نشست‌های علمی با هدف سرمایه‌پذیری و توسعۀپایدار با تأکید بر اولویت‌های توسعه استان هرمزگان برگزار می‌شود.
تخصص‌گرایی منطقه‌ای و توسعۀپایدار اکوتوریسم از منظر سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری در استان هرمزگان، از دیگر اهداف این همایش است.
برگزاری نشست‌های علمی توسط اساتید دانشگاه قبل از همایش به منظور جذب صحیح سرمایه‌گذاران و معرفی ظرفیت‌های ناب سرمایه‌گذاری هرمزگان نیز بخش دیگری از این همایش است.
همایش سرمایه‌گذاری با رویکردی متفاوت سه‌شنبه و چهارشنبه؛ 20 و 21 فروردین‌ماه در محل پژوهشکده هرمز برگزار می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com