0  |  0

برگزاری همایش «سرمایه‌گذاری با رویکردی متفاوت»

برگزاری همایش «سرمایه‌گذاری با رویکردی متفاوت»

در ادامۀ برگزاری برنامه‌های شناسایی و معرفی استعدادهای انسانی و طبیعی استان و منطقه برای رسیدن به پیشرفت‌ همه‌جانبه، همایش سرمایه‌گذاری با رویکردی متفاوت در قالب برپایی نشست‌های علمی با هدف سرمایه‌پذیری و توسعۀپایدار با تأکید بر اولویت‌های توسعه استان هرمزگان برگزار می‌شود.
تخصص‌گرایی منطقه‌ای و توسعۀپایدار اکوتوریسم از منظر سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری در استان هرمزگان، از دیگر اهداف این همایش است.
برگزاری نشست‌های علمی توسط اساتید دانشگاه قبل از همایش به منظور جذب صحیح سرمایه‌گذاران و معرفی ظرفیت‌های ناب سرمایه‌گذاری هرمزگان نیز بخش دیگری از این همایش است.
همایش سرمایه‌گذاری با رویکردی متفاوت سه‌شنبه و چهارشنبه؛ 20 و 21 فروردین‌ماه در محل پژوهشکده هرمز برگزار می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com