0  |  0

فراخوان ثبت نام اولین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اکسپورتک

فراخوان ثبت نام اولین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اکسپورتک

این نشست تخصصی با هدف استفاده از ظرفیت مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در ایجاد اشتغال و توسعه منطقه، شناسایی استارتآپهای حوزه صادرات و واردات، افزایش تقویت تعاملات با رایزنان اقتصادی کشور23 و 24 خرداد ماه در سالن همایش های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد.
این رویداد تخصصی در سه بخش پنل چالش های مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی، نمایشگاه محصولات فناورانه و Reverse Pitch و معرفی ایده‌های برتر تدارک یافته است.
مهلت ثبت نام در در این نشست تا 15 خردادماه اعلام شده و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 88220700 تا 4، تلفن داخلی 151 تماس بگیرند.
ثبت نام متقاضیان برای شرکت در نشستهای تخصصی از طریق مراجعه به سایت http://stp.ut.ac.ir/exportech و برای دریافت غرفه نمایشگاهی از طریقhttp://stp.ut.ac.ir/exportech-exhibition امکانپذیر است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com