0  |  0

سمینار بزرگ «کارآفرینی و خلاقیت» برگزار می شود

سمینار بزرگ «کارآفرینی و خلاقیت»  برگزار می شود

شهرام بازیار بیان کرد: تلاش شده طی این هفته برنامه‌های شاد و مفرحی برای شهروندان به خصوص قشر جوان برگزار شود.
وی از برگزاری نشست هم اندیشی با جوانان، تجلیل از جوانان، برگزاری کارگاه‌های آموزشی طی هفته جوان در بیرجند خبر داد و افزود: برگزاری کارگاه مشاوره رایگان و ساخت تیزرها و کلیپ‌های متناسب با هفته از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند بیان کرد: همچنین طی این هفته جشنواره استانی «نشاط و امید» برگزار و طی آن از جوانان برتر تجلیل می‌شود.
بازیار از برگزاری سمینار بزرگ «کارآفرینی و خلاقیت» در ۲۶ فروردین ماه جاری خبر داد و اظهار کرد: این سمینار به مدت سه روز با جامعه هدف جوانان برگزار می‌شود.
وی برگزاری کرکسی آزاد اندیشی، اهدای شاخه گل به جوانان در میدان ابوذر و ارسال پیامک تبریک را از دیگر برنامه‌های اجرایی شده دانست.
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بیرجند هم در این جلسه با اشاره به طرح ملی گفت و گوی خانواده و بین نسلی اظهار کرد: این طرح با همکاری انجمن جامعه شناسی در ۵۰ شهر کشور اجرایی می‌شود.
طالبی با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح، مشکلات و آسیب‌های اجتماعی موجود در استان احصاء شد، افزود: این طرح نه تنها در خانواده، بلکه مشکلات محله را احصاء و رسیدگی می‌کند.
وی با بیان اینکه انجمن جامعه شناسی به دنبال ایجاد بستر دائمی برای گفت و گوی خانواده‌ها است، افزود: همچنین هسته‌هایی در محلات تشکیل می‌شود تا مشکلات بابکارگیری همه اقشار در سنین مختلف رفع شود.
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بیرجند با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح ۴۰ نفر از فعالان اجتماعی در استان شناسایی شده اند، اظهار کرد: این تحصیل گران در ۳۰ محله از هر شهرستان به گفت و گو با خانواده‌ها و افراد می‌پردازند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com