1  |  0

تسهیل شرایط سرمایه گذاری در قزوین

تسهیل شرایط سرمایه گذاری در قزوین

منوچهر حبیبی اظهار کرد: نامگذاری سال ۹۸ بنام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری مسئولیت دست اندرکاران عرصه را در قبال تولید، کار، سرمایه گذاری و کارآفرینی را سنگین‌تر کرد.
معاون اقتصادی استاندار قزوین افزود: طبق فرموده رهبری محور اصلی اقتصاد تولید است و مدیران باید تلاش کنند با حضور پررنگ و مستمر در محل واحدها و رفع مشکلات آنها، رونق تولید را به معنای واقعی ترسیم کنند.
وی تصریح کرد: نگاه مدیران نسبت به مقوله کار و تولید در سالجاری قطعاً متفاوت خواهد بود و گام‌های اساسی درجهت تسهیل امورات مرتبط با حمایت از سرمایه گذاری برداشته خواهد شد.
معاون استاندار تاکید کرد: همانگونه که رهبری فرمودند امسال سال فرصت هاست و قطعاً شرایط برای سرمایه گذاری تسهیل می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com