0  |  0

ابلاغ برنامه خلاق شرکت‌ها و استارتاپ‌ها

ابلاغ برنامه خلاق شرکت‌ها و استارتاپ‌ها

محمد حسین سجادی نیری دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره برنامه‌هایی که سال ٩٧ در ستاد توسعه فناوری‌های نرم اجرایی شدند اظهار کرد: سال گذشته در حوزه انیمیشن توانستیم برنامه‌های بسیاری را پیش ببریم.
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی ادامه داد: همچنین برگزاری برنامه کودک آنلاین هم که از جمله برنامه‌های ستاد نرم بود سال گذشته اجرایی شد.
وی درباره شتاب دهنده‌های حوزه فرهنگی گفت: در این حوزه شتابدهنده‌هایی وجود دارند و قرار است طرح‌های برگزیده‌ای که سال گذشته به تصویب رسیده اند جذب شتاب‌دهنده‌ها شوند.
مهمترین برنامه‌ سال ۹۷ ابلاغ برنامه خلاق شرکت‌ها و استارتاپ‌ها بود
سجادی نیری تصریح کرد: مهمترین برنامه‌ای که سال ۹۷ و اجرا شد ابلاغ برنامه خلاق شرکت‌ها و استارتاپ‌ها بود.
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و با بیان اینکه سال گذشته حدود ۳۰۰ شرکت و ۵۰ مبادی شناسایی شدند اظهار کرد: سال گذشته توانستیم شرکت‌ها و مبادی بسیاری را در بدنه معاونت علمی ایجاد کنیم و می‌توان گفت این مهم‌ترین دستاوردی بود که در سال گذشته به دست آوردیم.
وی درباره شرکت‌های خلاق گفت: شرکت‌های خلاق به سه دسته صنایع فرهنگی، گیاهان دارویی و استارت آپ های خدمات محور تقسیم می‌شوند البته استارتاپ‌هایی که از حالت تیم درآمده باشند مرحله شرکت رسیده باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com