0  |  0

ابلاغ برنامه خلاق شرکت‌ها و استارتاپ‌ها

ابلاغ برنامه خلاق شرکت‌ها و استارتاپ‌ها

محمد حسین سجادی نیری دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره برنامه‌هایی که سال ٩٧ در ستاد توسعه فناوری‌های نرم اجرایی شدند اظهار کرد: سال گذشته در حوزه انیمیشن توانستیم برنامه‌های بسیاری را پیش ببریم.
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی ادامه داد: همچنین برگزاری برنامه کودک آنلاین هم که از جمله برنامه‌های ستاد نرم بود سال گذشته اجرایی شد.
وی درباره شتاب دهنده‌های حوزه فرهنگی گفت: در این حوزه شتابدهنده‌هایی وجود دارند و قرار است طرح‌های برگزیده‌ای که سال گذشته به تصویب رسیده اند جذب شتاب‌دهنده‌ها شوند.
مهمترین برنامه‌ سال ۹۷ ابلاغ برنامه خلاق شرکت‌ها و استارتاپ‌ها بود
سجادی نیری تصریح کرد: مهمترین برنامه‌ای که سال ۹۷ و اجرا شد ابلاغ برنامه خلاق شرکت‌ها و استارتاپ‌ها بود.
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و با بیان اینکه سال گذشته حدود ۳۰۰ شرکت و ۵۰ مبادی شناسایی شدند اظهار کرد: سال گذشته توانستیم شرکت‌ها و مبادی بسیاری را در بدنه معاونت علمی ایجاد کنیم و می‌توان گفت این مهم‌ترین دستاوردی بود که در سال گذشته به دست آوردیم.
وی درباره شرکت‌های خلاق گفت: شرکت‌های خلاق به سه دسته صنایع فرهنگی، گیاهان دارویی و استارت آپ های خدمات محور تقسیم می‌شوند البته استارتاپ‌هایی که از حالت تیم درآمده باشند مرحله شرکت رسیده باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com