0  |  1

در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود: جشنواره ایده‌شو

در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود: جشنواره ایده‌شو

جشنواره ایده‌شو با موضوع ایده‌پروری و آمایش ایده‌هایی با موضوع کسب‌ و کارهای نوین و استارتاپی در دانشگاه شهید برگزار می‌شود.
بررسی راه‌های تجاری‌سازی ایده‌های کارآفرین و خلاقانه دانشجویی، ترویج فرهنگ ایده پردازی در دانشگاه، حمیت از صاحبان ایده‌ها، ایجاد شور و نشاط و طراوت علمی و پژوهشی در میان دانشجویان و افزایش خودباوری علمی در بستر ایده‌پردازی از جمله اهدافی که برگزار کنندگان این جشنواره دنبال می‌کنند.
در این دوره از جشنواره ایده‌شو از کارآفرینان شناخته شده کشوری، مسئولان کارآفرین، مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان، صاحبان استارتاپ‌ها، مسئولان وزارت علوم، اساتید و دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی برای حضور دعوت خواهد شد.
سجاد محمدیان هاور دبیر جشنواره ایده‌شو درباره این جشنواره گفت: محورهای جشنواره مطابق با توانمندی‌های دانشگاه شهید بهشتی و پتانسیل دانشجویان طراحی شده است و توجه به مناطق محروم و محرومیت زدایی سرزمینی، ایجاد کسب و کارهای پایدار، حفاظت از محیط زیست، منابع آب و بحران‌های آبی، گردشگری و ظرفیت‌های حال و آینده آن و استارتاپ‌ها از جمله محورهایی است که در این جشنواره مورد توجه قرار می‌گیرد.
به گفته او این جشنواره از ایده‌های نو، جذاب، هیجان انگیز، کارپذیر و محصول تجربه و دانش استقبال می‌کند.
جشنواره ایده شو را معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری مرکز رشد این دانشگاه در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ در تالار بین المللی ابوریحان برگزار می‌کند و دانشجویان تا ۵ اردیبهشت فرصت دارند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند و برای هماهنگی می‌توانند با شماره تلفن ۲۹۹۰۲۶۶۲ تماس بگیرند.
حضور در این جشنواره برای عموم آزاد و رایگان است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com