0  |  0

آغاز هفته سراهای دانشجویی در دانشگاه تهران

آغاز هفته سراهای دانشجویی در دانشگاه تهران

هفته سراهای دانشجویی با هدف تمرکز و توجه بیشتر به مسائل خوابگاه‌های دانشجویی، انعکاس مشکلات موجود به صورت برنامه‌ریزی شده و هدفمند، ایجاد هماهنگی و تعامل با سازمان‌ها، جلب مشارکت و هدایت کمک‌های خیرین و نهادها و برنامه‌ریزی در راستای مرمت و توسعه سراهای دانشجویی، هر ساله در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.
روزهای هفته سراهای دانشجویی در سال ۹۸ از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ۷ اردیبهشت ماه تحت عنوان‌های «ورزش، نشاط و تندرستی»، «ارتقای توانایی فردی، کسب مهارت‌های زندگی و مشارکت اجتماعی»، «اقوام، فرهنگ‌ها و حقوق شهروندی»، «مشارکت خیّران، حمایت مسئولان و کمک نهادهای اجتماعی»، «ایده پردازی، مهارت‌آموزی و تولیدات دانشجویی»، «خودشناسی، خودسازی و اخلاق» و «غذای سالم، بهداشت و سلامت» نام‌گذاری شده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com