0  |  0

با حضور استارتاپ‌ها برگزار می‌شود:جشنواره کارآموزی صدف

با حضور استارتاپ‌ها برگزار می‌شود:جشنواره کارآموزی صدف

جشنواره کارآموزی صدف با شعار "هر شرکت یک کارآموز"، ۲۵ اردیبهشت تا ۵ خرداد با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت فناور، دانش‌بنیان و استارتاپ برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره و پیدا کردن فرصت کارآموزی در تابستان ۹۸، می‌توانند تا ۲۰ اردیبهشت ماه ثبت‌نام کنند.
جشنواره کارآموزی صدف برای تجمیع فرصت‌های کارآموزی شرکت‌های فناور، دانش بنیان و استارتاپ‌ها در تابستان سال ۹۸ در چهار استان تهران، البرز، اصفهان و یزد برگزار خواهد شد. در همین راستا بیش از ۳۰۰ شرکت آمادگی خود را برای حضور در این جشنواره و تعریف فرصت‌های کارآموزی اعلام کرده‌اند.
دانشجویان و فارغ‌التحصیلانی که مایل به گذراندن دوره کارآموزی (رسمی یا غیر رسمی) برای کسب تجربه و مهارت هستند، می‌توانند پس از تکمیل رزومه، انجام آزمون‌های شخصیت‌شناسی و مشاهده فیلم‌های آموزشی ویژه برای موفقیت در مصاحبه‌های شغلی و کارآموزی، در بازه زمانی مشخص شده برای این فرصت‌ها رزومه خود را ارسال کنند.
تاریخ‌های مهم جشنواره کارآموزی صدف که به صورت آنلاین در آدرس اینترنتی Daneshkar.net برگزار می‌شود، شامل ثبت‌نام کارفرمایان (۲۰ فروردین تا ۱۵ اردیبهشت)، ثبت فرصت‌های کارآموزی (۲۰ فروردین تا ۲۰ اردیبهشت)، نمایش فرصت‌های کارآموزی (۲۰ اردیبهشت)، آغاز جشنواره (۲۵ اردیبهشت تا ۵ خرداد)، بررسی رزومه‌ها (۲۵ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد) و شروع کارآموزی (از اواخر تیرماه) است.
همچنین به منظور حضور تعداد بیشتری از شرکت‌ها در جشنواره کارآموزی صدف، کمپینی با عنوان "هر شرکت یک کارآموز" راه‌اندازی شده است. این کمپین با توجه به تعداد بالای افراد بیکار فارغ‌التحصیل و از سوی دیگر تعداد بالای شرکت‌های فعال در کشور، به این نکته اشاره دارد که اگر سالانه هر شرکت حداقل یک کارآموز جذب کرده و بستر توانمندسازی او را فراهم کند، در آینده نزدیک شاهد اتفاقی بزرگ در صنعت با تزریق نیروی انسانی جوان خواهیم بود.
جشنواره کارآموزی صدف به همت پارک فناوری پردیس، در تاریخ ۲۵ اردیبهشت تا ۵ خرداد ماه برگزار می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com