0  |  0

برگزاری جشنواره استانی ايده های برتر كارآفرینی و كسب و كار

برگزاری جشنواره استانی ايده های برتر كارآفرینی و كسب و كار

دكتر قاسمي با اعلام اين خبر افزود: جشنواره ايده هاي برتر دانشجويي در زمينه كارآفريني و اشتغال پذيري در روز ۱۰ ارديبهشت برگزار مي گردد.
معاون آموزش و تحصيلات تكميلي دانشگاه گفت: اين جشنواره با هدف شناسايي و حمايت از ايده هاي برتر دانشجويان دانشگاه قم و دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار خواهد شد.
وي افزود: برگزاري اين جشنواره با مشاركت و نقش فعال گروههاي دانشجويي شامل انجمن كارآفريني، انجمن هاي علمي، مركز رشد، دفتر ارتباط با صنعت و با هدايت مديريت برنامه ريزي حوزه معاونت آموزشي دانشگاه خواهد بود.
دكتر قاسمي در پايان گفت: فعالان حوزه كارآفريني و مهارت آموزي در سطح استان در بنگاه هاي خصوصي و مراكز فني حرفه اي نيز در اين جشنواره حضور دارند و اميدواريم شاهد نقطه ي عطفي در ساماندهي و فعال سازي استعداد دانشجويان عزيز در اين حوزه ها باشيم.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: دانشگاه قم
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com