0  |  0

کارگاه استراتژی‌های کارآفرینی در امیرکبیر برگزار می‌شود

کارگاه استراتژی‌های کارآفرینی در امیرکبیر برگزار می‌شود

کارگاه اثر استراتژی های کارآفرینی بر توسعه شرکت های کوچک و متوسط با همکاری کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر (کهربا) به‌ عنوان شبکه علمی بین‌المللی همکار مرکز تحقیقات و اطلاع ‌رسانی اتاق اسلامی (ICRIC) از 10 اردیبهشت ماه و به مدت دو روز برگزار می شود.
این کارگاه با هدف گامی در راستای تحقق اهداف پروژه زنجیره شرکت های کوچک و متوسط کشورهای اسلامی و آگاهی رسانی فعالان اقتصادی کشور و علاقمندان حوزه های مربوطه نسبت به مباحث نوین تجاری و اقتصادی و رویکردهای به روز دنیا برگزار می شود.
در این کارگاه موضوعاتی چون ویژگی های کارآفرینی، نقش زنان در کارآفرینی، معرفی خدمات مرکز جوانان کشورهای اسلامی، استفاده از تجربیات سازمان توسعه شرکت های کوچک و متوسط کشور ترکیه، استراتژی های ورود به بازار و جهانی شدن، سیاست و قوانین کشور در حمایت از کسب و کار های کوچک و متوسط، استراتژی های بازگشت و نوآوری و نحوه تامین مالی کسب و کارهای کوچک و متوسط ارائه می شود.
در این کارگاه اساتید برجسته مرکز آموزش، تحقیقات آماری، اقتصادی و اجتماعی کشورهای اسلامی (SESRIC)، مرکز تحقیقات و اطلاع رسانی اتاق اسلامی (ICRIC )، انجمن جوانان کشورهای اسلامی (ICFY)، سازمان توسعه شرکت های کوچک و متوسط کشور ترکیه (KOSGB) و دانشگاه لایپزیک حضور دارند.
دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای توسعه و فناوری کشور با توجه به سیاست‌های گسترش همکاری‌های بین‌المللی در حوزه علم و فناوری، معاونت امور بین‌الملل و به ‌صورت خاص مدیریت همکاری‌های علمی و بین‌المللی، سلسله اقداماتی را در راستای افزایش شهرت بین‌المللی دانشگاه و همچنین حمایت از توسعه برنامه‌های پژوهش محور و آموزشی اساتید و دانشجویان در راستای گسترش روابط علمی و بین‌المللی دانشگاه در قالب کانون کهربا در نظر گرفته است.
شرکت در این کارگاه رایگان است و در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهی اعطا می شودهمچنین متقاضیان برای ثبت نام در این کارگاه باید به نشانی الکترونیکی https://bit.ly/2IFutl1 مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com