0  |  2

بسته آموزشی: ۰ تا ۱۰۰ بوم ارزش پیشنهادی

بسته آموزشی: ۰ تا ۱۰۰ بوم ارزش پیشنهادی

چقدر در استفاده از ابزار بوم ارزش پیشنهادی مهارت دارید؟ 

 «۰ تا ۱۰۰ بوم ارزش پیشنهادی به زبان ساده»، ضمن آموزش گام به گام استفاده صحیح از ابزار بوم ارزش پیشنهادی و پرداختن به اشتباهات و چالش‌های رایج در این ابزاربه شما کمک می‌کند تا با تشخیص درست نیازهای واقعی مشتریان‌تان برای آنها ارزش واقعی خلق کنید. به‌منظور ایجاد تنوع در فرایند یادگیری، محتوای بسته آموزشی را در قالب‌های مختلف از جمله ویدیو، متن، پادکست و اسلاید برای شما آماده کردیم. 

آنچه در این بسته آموزشی خواهید آموخت:

  • توصیف بوم ارزش پیشنهادی و معرفی بخش‌های آن
  • بررسی تناسب در بوم ارزش پیشنهادی
  • آموزش ترسیم پروفایل مشتری و نقشه ارزش در قالب یک تمرین (همراه با مثال کاربردی)
  • نحوه آزمون تابلوی طراحی بوم ارزش پیشنهادی
  • نکات و سوالات تکمیلی

بوم ارزش پیشنهادی درچند ثانیه

هدیه ما به شما:

‌برای افزایش سرعت و دقت‌ هنگام ترسیم بوم ارزش پیشنهادی‌ کسب‌وکارتان می‌توانید از «ابزار آنلاین بوم ارزش پیشنهادی» استفاده کنید.

برای این منظور لطفا به سامانه biznegar.com مراجعه نمایید پس از ثبت‌نام با دریافت اعتبار رایگان بوم ارزش پیشنهادی کسب‌وکارتان را بسازید. همچنین می‌توانید با دریافت کد تخفیف از سامانه، به دیگر ابزارهای آنلاین کسب‌وکارتان دسترسی پیدا کنید.

قیمت محصول: ۲۰۰۰۰ تومان

به‌منظور بهبود کیفیت آموزش،‌ درصورت وجود هرگونه ابهام یا سوال درباره محتوای بسته آموزشی می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان مدیر اینفو بهره‌مند شوید. برای این منظور لطفا درخواست خود را از طریق آدرس ایمیل info [at] modirinfo.com یا تلفن 02122411360 اعلام نمایید.

درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com