0  |  0

مهارت آموزی در فنی حرفه‌ای، زیربنای رونق کارآفرینی است

مهارت آموزی در فنی حرفه‌ای، زیربنای رونق کارآفرینی است

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهربا بیان اینکه مهارت آموزی در فنی حرفه‌ای ، زیربنای رونق اشتغال و کارآفرینی است گفت: امسال بر اساس برنامه‌ریزی ۳۷ هزار نفر آموزش‌های مهارتی بر اساس ظرفیت‌های تولیدی در استان بوشهر فرا می‌گیرند.
عبدالمجید دراهکی ، مهارت آموزی و کسب تخصص در فنی و حرفه‌ای را زیربنای رونق اشتغال و تولید در جامعه دانست و اظهار داشت:استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌های مهم صنعتی، خدماتی و تولیدی نقش مهمی در رونق تولید دارد.
وی با تاکید بر توانمند سازی نیروهای جوان برای اشتغال آنان تصریح کرد: مناطق صنعتی پارس جنوبی، نیروگاه اتمی، تاسیسات نفتی و مراکز صنعتی تولیدی در بخش‌های مختلف، ظرفیت‌های تولیدی در عرصه گردشگری، شیلاتی، خدماتی و کشاورزی از دیگر قابلیت‌های این استان است.
دراهکی به انعقاد تفاهم نامه آموزش کارجویان برای پروژه‌های نفت، گاز و پتروشیمی و نیروگاه اتمی پرداخت و اظهار داشت: این تفاهم نامه برای آموزش نیروهای جوان در عرصه تاسیسات پارس جنوبی، نیروگاه اتمی بوشهر عملیاتی شد و تا سال 1400 تکمیل می‌شود.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای بوشهربا بیان اینکه مهارت آموزی در فنی حرفه‌ای ، زیربنای رونق اشتغال و کارآفرینی است گفت: امسال بر اساس برنامه‌ریزی 37 هزار نفر آموزش‌های مهارتی بر اساس ظرفیت‌های تولیدی در استان بوشهر فرا می‌گیرند.
دراهکی با اشاره به اینکه بسترهای ایجاد اشتغال در فنی حرفه‌ای مهیا است خاطر نشان کرد:امسال برنامه ریزی برای توانمندسازی 25 هزار نفر در بخش دولتی صورت گرفته و در بخش خصوصی نیز آموزش‌های مهارتی به بیش از12 هزار نفر ارایه می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com