0  |  0

رویداد ایده‌شو در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود

رویداد ایده‌شو در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود

رویداد ایده‌شو نهم اردیبهشت‌ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.در این رویداد،کارآفرینان کشور و شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان به منظور کمک به خلق و پرورش ایده‌های دانشجویی حضور دارند.
طی مراسمی ایده‌های برگزیده به مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی معرفی می‌شوند تا بتوانند در مرحله تیمی ایده‌های خود را به طرح اولیه برسانند.
برگزیدگان رویداد ایده‌شو علاوه بر دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره از جوایز نقدی نیز برخوردار می‌شوند. این رویداد ساعت ۱۴ تا ۱۷ روز دوشنبه ۹ اردیبهشت‌ماه در تالار مولوی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com