0  |  0

معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های کارآفرینی به سرمایه‌گذاران

معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های کارآفرینی به سرمایه‌گذاران

عبدالکریم گراوند اظهار داشت: در راستای رونق تولید در استان بوشهر باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود تا هم شاهد رونق تولید و هم بهبود وضعیت اشتغال باشیم.
وی خواستار حذف فرایندهای زائد در عرصه اقتصادی و سرمایه‌گذاری شد و اضافه کرد: باید زمینه برای فعالیت سرمایه‌گذاران تسهیل شود و در این راستا مسئولان باید زمینه تسهیل فرآیندها را فراهم سازند.
استاندار بوشهر با تاکید بر تسهیل و تسریع در روند سرمایه‌گذاری و رونق تولید بیان کرد: تسهیل‌گری به معنای نادیده گرفتن قوانین و مقررات نیست و دستگاه‌ها و بانک‌ها بر هزینه کرد تسهیلات اشتغال‌زایی باید نظارت داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان بوشهر تسهیل‌گر رونق تولید و ایجاد اشتغال باشند ادامه داد: ظرفیت‌های اقتصادی و پتانسیل سرمایه‌گذاری بالایی در استان وجود دارد که باید از این شرایط استفاده کرد.
پیگیری توافقات سفر هیئت دولت به استان
گراوند خواستار پیگیری جدی توافقات سفر هیئت دولت به استان بوشهر شد و خاطرنشان کرد: سازمان جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این توافقات را پیگیری کنند.
وی با اشاره به حمایت استان بوشهر از طرح‌های دانش‌بنیان در حوزه رونق تولید و اشتغال افزود: معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی به مردم و سرمایه‌گذاران یکی از مسائل ضروری است.
استاندار بوشهر استفاده از همه اختیارات برای رونق تولید را ضروری دانست و تصریح کرد: اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر با جدیت موضوع پنجره واحد سرمایه‌گذاری را پیگیری کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com