0  |  1

نخستین رویداد کارآفرینی آب و برق برگزار می شود

نخستین رویداد کارآفرینی آب و برق برگزار می شود

"محمدولی علاءالدینی" افزود: شرکت مادرتخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) به منظور رونق تولید و حمایت از تولید کالای مورد نیاز صنعت آب و برق کشور، این مجموعه رویداد‌های استارتاپی را به صورت رقابتی برگزار می‌کند.
وی با برشمردن اهداف برگزاری مجموعه رویداد‌های استارتاپی از سوی این شرکت گفت: شناسایی نیرو‌های جوان و با استعداد کشور برای ساختن صنعت آب و برق نوین، تبدیل ایران به قطب صنعت آب و برق در غرب آسیا و رونق صنعت آب و برق با ایجاد بازار دیجیتال ملی و بین المللی از جمله اهداف برگزاری این رویداد است.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساتکاب، حمایت از اشتغال زایی و کسب و کار‌های نوپا، مدیریت مصرف و تقاضای آب و برق، ایجاد شبکه هوشمند آب و برق و مدیریت هوشمند هم بست آب، اقلیم و انرژی را از دیگر اهداف مهم این رویداد عنوان کرد.
رویداد‌های استارتاپی، یک رویداد آموزشی - تجربی سه روزه است که کمک می‌کند تا افراد تشکیل تیم داده و در کنار مربیان متخصص، چگونگی تبدیل ایده به محصول را فرا گیرند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com