0  |  0

دنیای اقتصاد برگزار می‌کند: دوره کاربردی فرصت‌های سرمایه‌گذاری سال ۹۸

دنیای اقتصاد برگزار می‌کند: دوره کاربردی فرصت‌های سرمایه‌گذاری سال ۹۸

دوره کاربردی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سال ۹۸ فردا یکشنبه ۱۵ اردیبهشت از سوی «دنیای اقتصاد» برگزار می‌شود. به گزارش گروه آموزش دنیای اقتصاد، شرایط سال ۱۳۹۸، به گونه‌ای است که نمی‌توان بدون هوشمندی‌های مختلف، پیشتاز بازارها بود.
در چنین شرایطی حداقل سه نوع هوش موردنیاز است. هوش سرمایه‌گذاری: در شرایط تورمی پربازده‌ترین سبد سرمایه‌گذاری خانوادگی و شخصی، متناسب با سطح ریسک‌پذیری ما و خانواده‌مان چه می‌تواند باشد؟ مسکن، ویلا یا طلا و...، کدام‌یک و با چه ترکیبی در سبد باشند بهتر است و چه نوع خرید مسکن یا زمین و ساخت آن می‌تواند مفید باشد. هوش کارآفرینی: پرسودترین فرصت‌های کارآفرینی در حوزه‌های مختلف تولید، خدمات و ICT، زراعت و پرورش موجودات زنده با توجه به افزایش نرخ ارز چیست؟ هوش بازرگانی: فرصت‌های صادراتی در کدام حوزه‌ها و کشورها جذابیت بیشتری دارند و در این شرایط تحریمی چه حمایت‌هایی قابل استفاده است؟ برای واردات مواد اولیه و تبادل مالی با دیگر کشورها چه راه‌های جایگزینی داریم؟
در این کارگاه ابتدا سناریوهای مختلف اقتصاد ایران و تورم و اثرات تحریم‌ها تحلیل خواهد شد، سپس به بررسی تقویم اقتصادی و ابر رویدادهای اثرگذار بر بازارها در چهار فصل سال پرداخته خواهد شد. در ادامه نیز پرسودترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و صادراتی به شکل جداگانه و تفصیلی معرفی می‌شوند. در نهایت نیز پربازده‌ترین سبد سرمایه‌گذاری شخصی و خانوادگی متناسب با سطح ریسک‌پذیری هر یک از شرکت‌کنندگان محترم، با توجه به عوامل مختلف موثر بر بازارها (تورم، سود بانکی، نقدینگی، مالیات‌های جدید و...) پیشنهاد می‌شود.

با توجه به استقبال گسترده از این کارگاه و مدرس باسابقه آن (دکتر مهدی کنعانی)، شرکت در آن برای عموم فعالان اقتصادی توصیه می‌شود. به‌طور ویژه علاقه‌مندان به فرصت‌های صادراتی و فعالان حوزه بازرگانی، صنعتگران دارای چالش در حوزه مواد اولیه، مدیران ارشد شرکت‌های خصوصی درگیر در رقابت بازار و حتی فعالان بازارهای سرمایه‌گذاری مختلف (سازندگان مسکن و شهرک‌های ویلایی، فعالان بازار طلا و...) مفید خواهد بود.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره با شماره‌های ۸۷۷۶۲۴۱۱ و ۸۷۷۶۲۴۱۶ تماس بگیرند یا با مراجعه به سایت tcden.ir برای ثبت نام اقدام کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com