0  |  0

بهبود کسب و کارهای نوپا با بسترسازی در حوزه اقتصاد دیجیتال

بهبود کسب و کارهای نوپا با بسترسازی در حوزه اقتصاد دیجیتال

ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد در راستای ارتقای تعامل کارآفرینان، دانشجویان و دانش آموختگان با صاحبان صنایع و اجرای سیاست های حمایتی و اشتغالزایی بستر سرمایه گذاری و بهبود وضعیت کسب و کارهای نوپا را فراهم کند
این ستاد در زمینه توسعه زیست بوم کارآفرینی و ایجاد فرصت های تعامل و همکاری بخش صنعت و بازرگانی کشور با صاحبان ایده های نوآورانه از طریق تشکیل شرکت های نوپا و توسعه دهنده کارآفرینی با گروه پیشگامان کارآفرینی کارن به عنوان سامانه تامین مالی همکاری می کند.
به همین منظور میان ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و گروه کارن تفاهم نامه ای منعقد شد.
موضوع این تفاهم نامه، همکاری مستمر طرفین در راستای ایجاد امکان کارآفرینی و بهره مندی از ظرفیت های موجود سرمایه گذاری و بهبود وضعیت کسب و کارهای نوپا و رونق زیست بوم کارآفرینی و ایجاد ارتباط سازنده میان بخش صنعت و کسب و کارهای نوپا در سطح کشور از طریق سامانه تامین مالی کارن کراد است.
در راستای انعقاد این تفاهم نامه این ستاد باید در زمینه ترویج و معرفی همکاری مشترک طرفین به کارآفرینان، صنایع، شرکت ها وموسسات وابسته و مرتبط با خود و به شبکه ارتباطی گسترده اعضای اقتصاد دیجیتال اقدامات لازم را اتخاذ کند و زمینه های دسترسی سامانه تامین مالی به آنها و نیز معرفی این سامانه و خدمات آن به آنان را فراهم کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com