0  |  0

توسعه رویدادهای کارآفرینی «سقوط به دره» با همکاری دانشگاه خوارزمی

توسعه رویدادهای کارآفرینی «سقوط به دره» با همکاری دانشگاه خوارزمی

دومین برنامه از سلسله رویدادهای کارآفرینی "سقوط به دره" با همکاری مرکز رشد پارک علم و فناوری البرز و دانشگاه خوارزمی برگزار شد.
مهندس خشایار خوش آرای مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری البرز در این زمینه گفت: در این رویداد پرشور کارآفرینی، سید جلال حسینی خواه بنیانگذار و مدیرعامل مجموعه مارال چرم به ارائه تجربیات کارآفرینانه خود پرداخت و ماجرای زندگی خود را که از 17 سالگی دست به کارهای کارآفرینانه زده بود به دانشجویان و اساتید ارائه نمود که با استقبال بسیار دانشجویان و فارغ التحصیلان مواجه شد.
بنیانگذار مارال چرم از شروع کار تا سختی ها و آینده نگری کسب و کار خود در رویداد صبحبت کرد و با شرح بخشی از رخدادهای گذشته خود گفت: از 17 سالگی درش و مشق را رها کردم و از همدان به تهران آمدم و با کار در یک کارگاه دوزندگی موفق شدم در 21 سالگی خودم کارگاه دایر کنم و به تولید محصولات چرمی بپردازم.
وی با تاکید بر اینکه دانشجویان می توانند با شناسایی فرصت ها، کار تیمی و ایده مناسب به ایجاد کسب و کار بپردازند گفت: من از 21 سالگی به صادرات روی آوردم و در حال حاضر در لندن و ژنو به ارائه محصولات و بازاریابی برای تولیدات در اروپا اقدام نموده ام.
در پایان این رویداد دانشجویان و فارغ التحصیلان سوالات خود را بیان کردند و این کارآفرین به سوالات حاضران پاسخ گفت .
همچنین دو نفر از مدیران شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز محصولات خود را به مدیرعامل مارال چرم ارائه نمودند که با استقبال وی برای خرید این محصولات مواجه شد که می تواند به تجاری سازی محصولات آنها بسیار کمک کند.
این رویدادها به طور دوره ای و هر سه ماه یکبار با همکاری پارک علم و فناوری البرز و دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: جهاد دانشگاهی
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com