2  |  1

کارآفرینی و درآمدزایی با راه اندازی واحد پرورش بلدرچین

کارآفرینی و درآمدزایی با راه اندازی واحد پرورش بلدرچین

مجتبی درویشی گفت: برای نخستین بار به همراه خانواده ام اقدام به خرید و پرورش ۳۰۰ قطعه جوجه بلدرچین در حیاط منزل به مساحت ۶۰ مترمربع، سرمایه اولیه ۱۵ میلیون تومان و اشتغالزایی برای ۴ نفر کرده و هم اکنون این تعداد به ۲ هزار و ۵۰۰ قطعه رسیده است.
کارآفرین کلارآبادی افزود: با دریافت ۲۰ میلیون تومان وام از کمیته امداد شهرستان عباس آباد و خرید یک دستگاه جوجه کشی و تجهیزات مربوطه، این رقم تا چند ماه آینده به ۵ هزار قطعه خواهد رسید.
درویشی با بیان اینکه در مدت ۴۰ تا ۵۰ روز می‌توان حدود هزار تا ۲ هزار قطعه بلدرچین پرورش داد گفت: برای پرورش این پرنده نیاز به فضای خاص و بزرگ نيست و هم اکنون در یک فضای ۶۰ متربعی، بیش از هزار قطعه بلدرچین پرورش می‌دهیم.
خانواده آقای درویشی با تلاش خود در مدت یک سال بیش از ۱۰ هزار قطعه بلدرچین تولید و حدود ۴۰ میلیون تومان درآمد کسب کرده اند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com