1  |  0

شرکت‌های دانش‌بنیان با راه‌های توسعه بازار آشنا می‌شوند

شرکت‌های دانش‌بنیان با راه‌های توسعه بازار آشنا می‌شوند

به دنبال برگزاری سلسله نشست های بیان تجربیات برای شرکت های دانش بنیان که با حمایت مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود ، شرکت پارسا پلیمر شریف در نشستی به بیان تجربیات و راهکارهای توسعه بازار می پردازد.
این نشست به چگونگی رشد و پیشرفت شرکت های دانش بنیان از گوشه یک آزمایشگاه تا یک کسب و کار واقعی پرداخته می شود.
دیدگاه کاربردی در مسیر تحقیقات، تیم‌سازی، ایجاد ارزش افزوده، تجربیات صادراتی و نقش اخلاق حرفه‌ای از جمله سرفصل های مطرح در این نشست است که این شرکت به آن می پردازد.
نشست بیان تجربیات و راهکارهای شرکت های دانش بنیان در توسعه بازار روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه جاری از ساعت 13:30 تا 16:30 در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور شرکت های دانش بنیان برگزار می شود.
علاقمندان و متقاضیان برای حضور در این نشست می توانند در سایت اینترنتی http://bizservices.ir ثبت نام کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com