0  |  0

کارگزاران شرکت‌های دانش بنیان چگونه انتخاب می‌شوند؟

کارگزاران شرکت‌های دانش بنیان چگونه انتخاب می‌شوند؟

سید محمد صاحب کار خراسانی رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره کارگزاران شرکت‌های دانش بنیان اظهار کرد: برای دانش بنیان شدن یک شرکت و ارزیابی آن نیاز به کارگزاران خِبره است.
وی با اشاره به روند انتخاب کارگزاران دانش بنیان گفت: در سامانه دانش‌بنیان روند چگونگی انتخاب کارگزاران مشخص شده است و هر یک از آن‌ها برای انجام فعالیت کارگزاری باید مراحلی مختلف را بگذرانند.
صاحب کار خراسانی ادامه داد: هر یک از کارگزاران بر اساس سوابق علمی و کارآمدی خود انتخاب و سپس وارد کلاس‌های آموزشی می‌شوند و در صورت صلاحیت‌های لازم کار خود را آغاز می‌کنند.
رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاون علمی با بیان اینکه اطلاعات تمام کارگزاران در سامانه مخصوص وجود دارد، گفت: نام و نام‌خانوادگی در کنار تصویر کارگزاران شرکت‌های دانش بنیان در سامانه مخصوص به این کار قرار داده شده است.
شکایات شرکت‌های دانش بنیان از کارگزاران را رصد می‌کنیم
وی با اشاره به شکایت برخی از شرکت‌های دانش بنیان از کارگزاران اظهار کرد: اگر شرکتی نسبت به عملکرد یک کارگزار اعتراض داشته باشد می‌تواند فرایند اعتراض خود را در سامانه شکایات اعلام کند تا کارگروه دانش بنیان معاونت علمی با آن کارگزار برخورد کند.
صاحب کار خراسانی ادامه داد: البته اگر کارگزارانی هم کار خود را به درستی انجام دهد مورد تشویق قرار خواهند گرفت.
رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاون علمی با بیان این که تعداد شکایات واصله به معاون علمی کم بوده است، گفت: تعداد شکایاتی که از کارگزاران شده است بسیار محدود بوده و تذکر زیادی در یافت نکرده‌ایم، اما با این حال سامانه شکایات کارگزاران هر روز مورد رصد قرار می‌گیرد.
وی یاد آوری کرد: هدف ما بهبود فضای دانش‌بنیانی و توسعه آن‌هاست و در همین راستا کارگزاران با دقت بسیار زیادی انتخاب می‌شوند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com