1  |  0

تبدیل پایان‌نامه‌های دانشجویی به محصولات دانش‌بنیان

تبدیل پایان‌نامه‌های دانشجویی به محصولات دانش‌بنیان

ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور دستیابی و ارتقاء بهره‌وری از آب و خاک، حل بحران‌های زیست محیطی کشور و ایجاد اشتغال مناسب در راستای معیشت پایدار جامعه، از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های فناورانه که منجر به ایجاد کسب و کار در حوزه وظایف توسعه فناوری در این ستاد می‌شود حمایت می‌کند.
به این منظور فراخوان اول در بهمن ماه سال گذشته بر روی وبگاه وزارت علوم قرارگرفت که پس از ثبت نام بیش از یکصد مورد عنوان رساله و پایان‌نامه و برگزاری جلسات داوری، تعدادی از پایان نامه‌ها که حائز شرایط مورد نظر ستاد بودند مشخص و در اسفند ماه سال گذشته از طریق وبگاه وزارت علوم اطلاع رسانی شد.
پس از آن در اردیبهشت ماه جاری جلسه‌ای در محل معاونت علمی با حضور اعضای ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اساتید راهنما و دانشجویان پایان نامه‌های منتخب برگزار و مبلغ حمایتی و انتظارات ستاد از آن‌ها تعیین شد.
این ستاد امیدوار است با اجرای این طرح حمایت از دستاورد پایان‌نامه/رساله‌های حمایت شده منجر به تولید محصول و خودکفایی کشور شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com