0  |  0

نخستین دوره رویداد ملی ایده‏‌پردازی فراساحلی برگزار می‌شود

نخستین دوره رویداد ملی ایده‏‌پردازی فراساحلی برگزار می‌شود

رویداد ملی ایده‬ پردازی فراساحلی به منظور گردآوری و تسریع ورود ایده‌ها به بازار تولید محصولات با موضوعات مختلف در این حوزه شکل‌گرفته است و نخستین دوره آن ۲۱ تا ۲۲ خردادماه برگزار می‌شود.
این‬ رویداد‬ توسط‬ ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری با هدف «گردآوری و تسریع ورود ایده‌ها به بازار تولید محصولات با موضوعات مختلف»، «ایجاد جریان تبدیل ایده به محصول» و در نهایت «تسهیل و تسریع ورود محصولات به بازار»، دایر خواهد شد.
هدف از این رویداد، «شناسایی افراد دارای ایده‌های خلاقانه و نوآورانه در حوزه فراساحل» و «حمایت از تجاری سازی محصولات این حوزه» است.
این رویداد ملی، ۲۱ و ۲۲ خرداد ماه همزمان با هشتمین همایش بین المللی صنایع فراساحل برگزار می‌شود و مهلت ارسال ایده‌ها ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com