0  |  0

استارتاپ ویکند صنایع خلاق برگزار می‌شود

استارتاپ ویکند صنایع خلاق برگزار می‌شود

مجید بیاری اظهار کرد: استارتاپ ویکند صنایع خلاق خردادماه سال جاری به مدت سه روز در گلستان برگزار می شود.
وی توضیح داد: صنایع خلاق، صنایعی هستند که اغلب با تکنولوژی های روز ترکیب شده و در قالب های مختلف مانند، سینما، انیمیشن، صنایع دستی، بازی های رایانه ای، گردشگری و بومگردی، اپلیکیشن و طراحی نرم افزار ظهور می یابد.
بیاری با تأکید بر شبکه سازی بین ایده پردازان، گفت: استارتاپ ویکند فرصتی برای آشنایی و برقراری ارتباط صمیمانه با ایده پردازان، صاحبان مشاغل و سرمایه گذاران است.
وی ادامه داد: ظرفیت این استارتاپ ۱۰۰ نفر است که تاکنون ۴۸ ایده پرداز ثبت نام کرده و علاقمندان می توانند تا ۱۰ خرداد ایده های خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
طبق گفته بیاری افراد شرکت کننده از استان های گلستان، تهران، خراسان رضوی، سمنان، مازندران، قم و دو تیم از آلمان و آمریکا بوده اند.
وی بیان کرد: موضوعات این استارتاپ هم گردشگری، اکوتوریسم، سلامت، پازل های رایانه ای، انیمیشن، صنایع دستی و اپلیکیشن خدمات شهری است.
بیاری همچنین از برگزاری ۱۰ ورکشاب رایگان در خلال این استارتاپ خبرداد.
وی تأکید کرد: اولین استارتاپی هستیم که مبلغ سرمایه گذاری خود (یک میلیارد تومان) را اعلام کرده و البته این رقم با توجه به ایده ها قابلیت افزایش دارد.
گفتنی است که استارتاپ ویکند خلاق شهری از ۲۲ خرداد ۹۸ به مدت سه روز در گلستان برگزار می شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com