0  |  3

بهترین زمان پست‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

بهترین زمان پست‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

با توجه به ایجاد رویکرد بصری در فناوری‌های امروز، کاربران توجه بیشتری به مطالب بصری دارند. آنها می‌خواهند اطلاعات زیادی را در زمان کم بدست آورند. این رویکرد، بهترین تجارب را در رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرده است.
اما شرکت‌ها چگونه و در چه زمان هایی می توانند توجه کاربران بیشتری را به خود جلب کنند؟ چگونه آن‌ها می‌توانند اطلاعات دقیق را از طریق تصویر یا متن کوتاه در اختیار کاربران شان قرار دهند؟ از چه استراتژی‌هایی باید برای درگیرکردن مشتریان در طول زمان استفاده کنند؟
در اینفوگراف زیر بهترین زمان‌های پست گذاری در شبکه‌های اجتماعی بیان شده است:

بهترین زمان پست گذاری در شبکه‌های اجتماعی

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com