0  |  0

برگزار می‌شود: «اینوتکس تلنت» برای جوانان جویای مشاغل فناورانه

برگزار می‌شود: «اینوتکس تلنت» برای جوانان جویای مشاغل فناورانه

اکبر قنبرپور، دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹  افزود: اینوتکس تلنت یکی از رویدادهای جانبی هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری – اینوتکس ۲۰۱۹ – است که با هدف برقراری ارتباط و ایجاد تعامل بین شرکت‌های بزرگ دانش بنیان و فعال در حوزه فناوری و دانشجویان و فارغ التحصیلان مستعد رشته‌های مرتبط با دانش نوین و فناوری برگزار می‌شود.
معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس، افزود: در واقع اینوتکس تلنت یک رویداد شتابدهی شغلی است که شرکت‌ها و جوانان به خصوص دانشجویان و فارغ التحصیلان مستعد را در کنار یکدیگر جمع می‌کند تا در راستای شعار این نمایشگاه، اجزای بزرگ‌تر اکوسیستم نوآوری و فناوری به شرح کمبودها و نیازهای خود بپردازند و جوانان صاحب ایده و خلاقیت را برای رفع این نیازها به کار گیرند.
قنبرپور با بیان اینکه اینوتکس ۲۰۱۹ به عنوان مهم‌ترین رویداد حوزه نوآوری و فناوری، حمایت از جوانان علاقه مند به این حوزه را در دستور کار قرار داده است، تصریح کرد: اینوتکس تلنت طی دو روز برگزاری در حاشیه هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، به جوانانی که آینده شغلی خود را در حوزه‌های فناورانه جستجو می کننند فرصت می‌دهد با شرکت‌های فعال در این حوزه مرتبط شوند و فرصت‌های شغلی موجود یا نهفته در این شرکت‌ها را کشف کرده و در آنها به فعالیت بپردازند.
وی با اشاره به رشد استارتاپ ها در کشور و تاکید بر معرفی ظرفیت‌های آنها در اینوتکس ۲۰۱۹ افزود: استارتاپ ها در نمایشگاه امسال حضور حداکثری دارند و یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه هشتم نوآوری و فناوری، رقابت استارتاپ ها درحضور سرمایه گذاران و امتیازدهی به آنها توسط داوران مطرح ایرانی و بین المللی است.
قنبرپور با بیان اینکه مرحله اول این رقابت‌ها در اردیبهشت ماه ۹۸ و در استان‌های تهران، هرمزگان، گیلان، یزد، کرمانشاه و خراسان جنوبی برگزار شد و استارتاپ های برتر هر استان به رقابت نهایی در اینوتکس ۲۰۱۹ راه یافته‌اند افزود: غرفه رایگان و امکانات اقامتی در اختیار استارتاپ های راه یافته به رقابت نهایی در اینوتکس ۲۰۱۹ قرار گرفته است و به سه تیم برتر این رقابت نیز جوایز ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت.
وی ایستگاه کار اینوتکس را یکی دیگر از رویدادهای جانبی هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری برشمرد و در این باره گفت: ایستگاه کار اینوتکس با همکاری استارتاپ دانشکار بستری را فراهم کرده است تا شرکت‌های حاضر در اینوتکس فرصت‌های شغلی و کارآموزی خود را به نمایش گذاشته و بازدیدکنندگان نیز بتوانند برای این فرصت‌ها رزومه خود را ارسال کنند، علاوه بر این تمامی بازدیدکنندگان از نمایشگاه می‌توانند با حضور در این ایستگاه با انجام آزمون‌های شخصیتی، توانمندی‌ها و استعدادهای خود را بهتر بشناسند.
وی خاطرنشان کرد: تمام خدمات ایستگاه برای شرکت‌ها و بازدیدکنندگان از جمله درج آگهی شغلی و کارآموزی و آزمون‌های شخصیتی رایگان خواهد بود.
هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری INOTEX ۲۰۱۹، از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. علاقه مندان به حضور در اینوتکس تلنت می‌توانند با مراجعه به سایت https://evnd.co/eZT۴z در این رویداد ثبت نام کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com