0  |  0

تشکیل کمپ‌های کارآفرینی

تشکیل کمپ‌های کارآفرینی

مدیرکل اداره کار و رفاه اجتماعی این استان گفت: باتشکیل کمپ های کارآفرینی در استان همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای و طبق تفاهم نامه منعقد شده با این سازمان، کاپ‌ها و کمپ‌های کارآفرینی در استان تشکیل می‌شود.
خانم نیک مرام افزود: براساس این تفاهم نامه دانش آموزان مستعد و خلاق در کهگیلویه و بویراحمد در قالب تیم‌ها و اردوهای ۶ تا ۲۰ نفره به صورت شبانه روزی شناسایی می‌شوند.
وی با بیان اینکه در این طرح دانش آموزان خلاق در یک دوره حداکثر سه ماهه برای تبادل ایده و نظر به هم وصل می‌شوند ادامه داد: طی یک فرآیند ۲ ساله افراد خلاق شناسایی و به شبکه‌های اصلی بازار کار و کارآفرینی متصل خواهند شد.
نیک مرام اضافه کرد: کانون کارآفرینان در بخش مشاوره، تکمیل کننده آموزش‌های فنی حرفه‌ای هستند و هم اکنون چهار مرکز فعال کارآفرینی در استان وجود دارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهمترین چالش فضای کسب و کار در کهگیلویه و بویراحمد پیچیدگی فرآیند صدور گواهینامه است.
آمار بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد براساس آخرین سرشماری سال ۹۵ حدود ۱۶ هزار و ۶۸۱ نفر است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com