0  |  0

پارک علم و فناوری کرمانشاه مرکز خلاقیت راه‌اندازی می‌کند

پارک علم و فناوری کرمانشاه مرکز خلاقیت راه‌اندازی می‌کند

با امضا تفاهم نامه پارک علم و فناوری کرمانشاه و اداره کل آموزش و پرورش ، برای نخستین بار در استان مرکز شکوفایی خلاقیت در پژوهش سرا های دانش آموزی راه اندازی می کند.
دکترمجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با همراهی بهرام بادکو رییس سازمان جهاد دانشگاهی استان و دکترمعصومه خان احمدی رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه ضمن بازدید از برج در حال ساخت پارک علم و فناوری کرمانشاه، شتابدهنده فناوری و کارآفرینی تیک و واحد های مستقردر مرکز رشد ای سی تی و جامع پارک علم و فناوری کرمانشاه ، تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
براین اساس دربرنامه متمرکزی از دانش آموزان صاحب ایده با مشاوره وحمایت های گام به گام برای حرکت به سمت تشکیل کسب و کار های فناورانه دانش آموزی ساختاری با عنوان کانون شکوفایی خلاقیت شکل خواهد گرفت .
همچنین در این تفاهم نامه رسالت و نقش مرکز شکوفایی و خلاقیت را ایجاد زمینه مناسب برای ظهور، پرورش و حمایت از خلاقیت دانش آموزان و معلمین ، بستر سازی جهت ایده های مبتنی بر دانش توسط صاحبان ایده ، ارائه آموزش ، مشاوره و حمایت از زمینه های مدیریت دانش ، حفاظت از دارایی های فکری ، تدوین دانش فنی و مستند سازی فناوری ، شناسایی و هدایت ایده های نو با قابلیت تجاری سازی ، کمک جهت تکمیل نمونه اولیه محصول یا خدمت و توانمند سازی دانش آموزان در راستای راه اندازی کسب و کار آمده است.
دراین تفاهم نامه که به مدت سه سال منعقد شد پذیرش وهدایت صاحبان ایده، برای پیاده سازی ایده از طریق ارائه مشاوره و خدمات مورد نیاز،برگزاری دوره های پیش رشد و ایجاد تسهیلات برای ادامه فعالیت در قالب پذیرش در مراکز از تعهدات پارک و فراهم امدن امکان استفاده دانش آموزان صاحب ایده از امکانات آموزش و پرورش از تعهدات این اداره کل است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: پارک علم و فناوری کرمانشاه
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com