0  |  0

رویداد کارآفرینی حوزه سلامت برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی حوزه سلامت برگزار می‌شود

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: استارتاپ سلامت شو با حضور دانشگاه‌های استان فارس و علوم پزشکی بوشهر، هرمزگان و یاسوج در دو بخش ایده‌های کارآفرینی محصول محور در حوزه‌های مختلف درمان، خدمات، دارویی بهداشت، مراقبت ها، تکنولوژی، فناوری سلامت و طب سنتی و ایده‌های نوآورانه در حوزه آموزش پزشکی با محوریت یاددهی، یادگیری، مشاوره، مدیریت، برنامه ریزی و محتوای الکترونیک برگزار خواهد شد.
محسن حجت افزود: نه تیم به مرحله نهایی این استارتاپ راه می‌یابند که ۱۹ و ۲۰ تیرماه به مدت دو روز در دانشگاه علوم پزشکی جهرم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
وی با اشاره به اینکه برگزیدگان این استارتاپ علاوبر جوایز نقدی کمک‌های حمایتی جهت عملی وپیاده سازی ایده‌های خود دریافت خواهند کرد، گفت:علاقه مندان می‌توانند تا پایان خرداد ماه آثار خود را به آدرس Startup.jums.ac.ir ارسال کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com