0  |  0

پرداخت تسهیلات ۲۰هزار میلیارد تومانی به دانش‌بنیان‌ها

پرداخت تسهیلات ۲۰هزار میلیارد تومانی به دانش‌بنیان‌ها

سورنا ستاری با اشاره به رویدادهای خوب اتفاق افتاده در زمینه اقتصاد دانش‌بنیان خوزستان، اظهار داشت: برای آینده نیز برنامه‌ریزی خوب برای تحول در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان خوزستان وجود دارد.
وی با اشاره به برنامه‌های مفصل طی سال جاری برای شرکت‌های دانش‌بنیان بیان کرد: بالغ بر 130 نوع خدمت به شرکت‌های دانش‌بنیان در حال ارائه به آنهاست. علاوه بر خدمات مد نظر دولت، همت و تلاش کارآفرینان برای فعالیت و تولید در شرکت‌ها نیز با اهمیت است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از جمله بزرگ‌ترین سرمایه کشور را اعتماد به نفس و انگیزه شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرینان برشمرد و اظهار داشت: دولت براساس تصمیم‌های گرفته شده بودجه لازم را برای حوزه زیرساختی شرکت‌های دانش‌بنیان استان خوزستان تأمین می‌کند.
وی با ابراز امیدواری از همکاری بین بخش دولتی و غیردولتی در سطح استان خوزستان، خاطرنشان کرد: باوجود همکاری بین این بخش‌ها می‌توان شاهد توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در سطح استان بود.
ستاری با تأکید بر نقش محیط کسب و کار به عنوان عامل نگه‌دارنده اقتصاد دانش‌بنیان، گفت: باتوجه به بودجه‌های مفصل برای حوزه‌های دانش‌بنیان از طریق صندوق‌های گوناگون، سال گذشته 20 هزار میلیارد تومان به وسیله بانک‌ها و صندوق توسعه به شرکت‌های دانش‌بنیان اعطا شد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عنوان کرد: در حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان استان خوزستان باید شاهد همدلی باشیم تا بتوان محیط کسب و کار فعالی را در شاهد و توسعه داد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com