0  |  0

بازدید رئیس مجلس از پارک فناوری پردیس

بازدید رئیس مجلس از پارک فناوری پردیس

علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی شنبه 25 خردادماه از توانمندی‌ها و دستاوردهای نوآوارنه و فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازدید کرد.
علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی بهمراه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از دستاوردها شرکتهای دانش بنیان واستارتاپی در حوزه های فناوری پزشکی (دارویی و تجهیزات پزشکی )، نانو فناوری، نرم افزار و الکترونیک، مکانیک و مخابرات و آی تی بازدید کرد.
هدف از ایجاد این نمایشگاه به‌ نمایش گذاشتن نتایج فعالیتهای حوزه فناوری پیشرفته کشور است که به همت متخصصان، محققان و صنعتگران کشورمان وباحمایت معاونت علمی ایجاد شده است. این نمایشگاه معرفی شرکتها و دستاوردهای آنها و ایجاد فضای مناسب برای توسعه ارتباط موثر را هدف گرفته است. رییس مجلس شورای اسلامی با هدف آشنایی با توانمندی، مشکلات و نیازهای شرکت های دانش بنیان،  از پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بازدید بعمل آورد.
رییس مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از دستاورد شرکت های دانش بنیان و پارک فناوری پردیس در نشستی مشترک با مسولان معاونت علمی و نمایندگان شرکت های دانش بنیان دیدار و از نزدیک با مشکلات و موانع پیش روی توسعه زیست بوم کارآفرینی آشنا شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com