0  |  0

کنفرانس «بازیابی تعاملی اطلاعات» در مهرماه 98 برگزار می‌شود

کنفرانس «بازیابی تعاملی اطلاعات» در مهرماه 98 برگزار می‌شود

دومین کنفرانس بازیابی تعاملی اطلاعات در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۸ تا ۱۱ مهر ۱۳۹۸ توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس با همکاری پردیس کیش دانشگاه تهران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران - دانشگاه تهران برگزار می شود. با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.
حوزه‌های تحت پوشش:
علوم کامپیوتر ، هوش مصنوعی ، مدیریت (عمومی)
برگزار کننده:
دبیرخانه دائمی کنفرانس با همکاری پردیس کیش دانشگاه تهران
سایر برگزار کنندگان:
تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری:
تهران - دانشگاه تهران

یازده محور اصلی این کنفرانس عبارتند از:

پردازش و مصورسازی داده
سازماندهی اطلاعات و دانش
آموزش و بازی‌های رایانه‌ای
تلفن همراه و رایانش ابری
امنیت و حریم شخصی در سیستم‌های تعاملی
سامانه‌های ذخیره و بازیابی تعاملی اطلاعات
شبکه‌های اجتماعی و وب تعاملی
جنبه‌‎های تعاملی علوم انسانی دیجیتال
نقش هوش مصنوعی در تعامل اطلاعاتی
اهمیت داده‌های عظیم در بازیابی تعاملی
تحول علمی و اجتماعی در عصر تعامل اطلاعاتی

کنفرانس بازیابی تعاملی اطلاعات با همکاری دانشگاه تهران و سازمان مدیریت صنعتی در مهرماه 1398 برگزار خواهد شد، علاقمندان می‌توانند مقالات خود را تا پایان مرداد ماه از طریق سایت iiirc.ut.ac.ir ارسال فرمایند.
این کنفرانس در حوزه های کامپیوتر و هوش مصنوعی، مدیریت و نوآوری و علوم اطلاعات و دانش شناسی فعال بوده و در ISC و سیویلیکا ثبت شده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سیویلیکا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com