1  |  1

۳۷ واحد تولیدی دانش‌بنیان در شهرک‌های صنعتی قزوین مستقر شدند

۳۷ واحد تولیدی دانش‌بنیان در شهرک‌های صنعتی قزوین مستقر شدند

حمیدرضا خانپور در بازدید از یک واحد تولیدی دانش بنیان در شهرک صنعتی کاسپین ۲( آبیک) اظهار کرد: تاکنون ۳۷ واحد صنعتی و تولیدی دانش‌بنیان و مستعد دانش بنیان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان شناسایی شده که از این تعداد ۲۰ واحد به‌عنوان شرکت دانش‌بنیان به ثبت رسیده و بقیه در مرحله ثبت نهایی می‌باشند. 

وی گفت: شرکت‌های دانش بنیان متقاضی زمین صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی می‌توانند از امکان پرداخت بخش نقدی به میزان ۱۰ درصد یا ۱۰ درصد بخشودگی نرخ حقوق انتفاع برخوردار شوند، همچنین امکان تقسیط بخش غیرنقدی آنها تا ۴۸‌ماه فراهم شده است. خانپور تصریح کرد: میزان سرمایه‌گذاری واحدهای تولیدی دانش بنیان و مستعد دانش بنیان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال است که زمینه اشتغال ۳ هزارو ۸۴۰ نفر را فراهم کرده است. این واحدهای تولیدی در زمینه مواد دارویی، مواد شیمیایی و رزینی و یاتاقان، مقره سیلیکونی، تجهیزات آزمایشگاهی، نساجی و پوشاک، فرآورده‌های دارویی و آرایشی و بهداشتی، قطعات یدکی خودرو، فیلترهای صنعتی، فرآورده‌ها و بسته‌بندی کشمش و خرما، انواع لامپ و روشنایی، تولید کننده فرو مولیبدن و نمک‌های رنیوم فعالیت دارند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com