1  |  1

در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود: هشتمین جشنواره ملی مدیریت پروژه ایران

در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود: هشتمین جشنواره ملی مدیریت پروژه ایران

هشتمین جشنواره مدیریت پروژه با تاکید بر لزوم به‌کارگیری دانش، مهارت، ابزار و تکنیک در قبال طیف وسیعی از فعالیت ها و در جهت برآورده شدن الزامات یک پروژه، چهارشنبه ۲۹ خرداد توسط انجمن مدیریت پروژه ایران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
در این جشنواره که با حضور جمعی از متخصصان، فعالان، دانشگاهیان و مدیران ارشد حوزه مدیریت پروژه کشور حضور برگزار می شود از پروژه‌های برتر کشور در سال ۱۳۹۷ که موفق به کسب جایزه ملی مدیریت پروژه شده‌اند، تقدیر خواهد شد.
در این مراسم همچنین دارندگان گواهینامه‌های برتر، پژوهشگران برتر مدیریت پروژه و برندگان مسابقات شبکه اعضای جوان معرفی و موررد تقدیر قرار می گیرند. رونمایی از دستاوردهای یکساله انجمن مدیریت پروژه در حوزه تعالی مدیریت پروژه نیز یکی از برنامه‌های محوری این همایش خواهد بود.
پیروز حناچی شهردار تهران، سعید محمد رئیس هیئت مدیره انجمن مدیریت پروژه ایران (فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص))، مجید فراهانی و آرش حسینی میلانی، نمایندگان شورای اسلامی شهر تهران، حبیب‌الله بیطرف معاون سابق مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت، محمد تقی احمدی رئیس دانشگاه تربیت مدرس، علی امام، مدیرعامل مترو تهران، اقبال شاکری، رئیس مرکز عمرانی، املاک و مستقلات دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی مرتهب از دانشگاه صنعتی شریف به عنوان استاد پیشکسوت کشور در رشته مدیریت پروژه و جمعی از مدیران پروژه‌های سراسر کشور، در این مراسم حضور خواهند داشت.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com