0  |  0

تقویت توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه نمک‌زدایی آب

تقویت توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه نمک‌زدایی آب

ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط‌زیست در راستای بومی‌سازی فناوری نمک زدایی و تقویت این حوزه، تعامل میان شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه دهنده فناوری و سرمایه گذاران سیستم‌های تصفیه آب را برقرار کرده است.
فناوری‌های نمک زدایی در حال حاضر از طریق واردات به کشور تأمین می‌شود که در صورت تأیید ارائه طرح شرکت‌های دانش‌بنیان و توافق با سرمایه گذاران هزینه تولید و ساخت دستگاه‌های آب شیرین در کشور تأمین می‌شود.
همچنین این ستاد نیز به منظور بومی سازی فناوری نمک زدایی و آب شیرین کن هزینه ریسک سرمایه گذاری طرح‌های دانش بنیان را تأمین می‌کند. در حال حاضر برخی از این طرح‌ها بعد از تعامل و انجام مذاکرات به نتیجه رسیده و برخی دیگر نیز درمرحله انجام مذاکره است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com