1  |  1

رویداد «روناک» با محوریت کارآفرینی اجتماعی برگزار می‌شود

رویداد «روناک» با محوریت کارآفرینی اجتماعی برگزار می‌شود

رویداد کسب‌و‌کار اجتماعی و کوچک مقیاس روناک با محوریت شناسایی طرح‌ها و ایده‌های نوآور در کسب‌و‌کارهای کوچک مقیاس، توانمندسازی و ایجاد درآمد پایدار برای اقشار مختلف در مناطق کشور، توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان در مناطق روستایی، کمک به رونق تولید با استفاده از ایده‌های نوین و کسب‌‌و‌کارهای نوپا درحوزه کشاورزی، سلامت، خدمات و صنایع دستی در مرداد 98 ‌برگزار می‌شود.

برای ارسال طرح‌ها به وب‌سایت زیر مراجعه کنید

www.ronakevents.ir

رویداد روناک با محوریت کارآفرینی اجتماعی

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com