0  |  0

پارک علم و فناوری البرز برگزار می‌کند: تور فناوری الکامپ تهران

پارک علم و فناوری البرز برگزار می‌کند: تور فناوری الکامپ تهران

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک با هدف افزایش مشارکت بین شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور طی روزهای ۲۷ الی ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
مهران مهدوی گفت: در این نمایشگاه، اجزای مختلف زیست بوم فناوری و نوآوری کشور اعم از استارت‌اپ‌‌ها و شرکت‌های نوپا، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، سرمایه گذاران مخاطره پذیر، شتابدهنده ‌ها، مراکز رشد فناوری، پارک‌های علم و فناوری، برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی، مخترعین و ... به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود خواهند پرداخت.
از این رو پارک علم وفناوری البرز در نظر دارد تا جهت بازدید از این نمایشگاه ، امکانات لازم را فراهم آورد تا مدیران شرکت‌های فناور مستقر در پارک، بتوانند از این نمایشگاه بازدید کنند.
شایان ذکر است، شرکت های فناور و دانش بنیان عضو پارک می توانند جهت حضور در این رویداد با روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز هماهنگ نمایند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com