0  |  0

«الوکاپ» آغازی برای حمایت استارتاپ ها از رویدادهای متفاوت

«الوکاپ» آغازی برای حمایت استارتاپ ها از رویدادهای متفاوت

اولین دوره رقابت های چوگان «جام الوکاپ» با حمایت شرکت الوپیک همکاری فدراسیون چوگان به منظور حمایت از ورزش باستانی و ایرانی چوگان برگزار گشت.
به گزارش مدیراینفو، مهدی نایبی مدیرعامل شرکت الوپیک، کارآفرین، عضو تیم چوگان در نشست خبری الوپیک بیان کرد: امروزه استارتاپ ها جایگاه بسیار ویژه ای داشته اند و می توانند در حوزه های مختلفی به فعالیت بپردازند. جام الوکاپ سبب شد تا دید منفی موجود در جامعه نسبت به سفیران از بین رود و کاربران اعتماد بیشتری داشته باشند.
وی در ادامه افزود: الوپیک توجه ویژه ای به مسئولیت های اجتماعی داشته و در حوزه های مرتبط با اکوسیستم استارتاپی خود به اسپانسرینگ پرداخته است همچنین برای کاهش خطراتی که سفیران این سامانه را تهدید می کند کارت های تخفیف درمانی و سلامت در نظر گرفته شده است.
مهدی نایبی با تاکید بر ایرانی بودن این استارتاپ افزود: کارآفرینان با راه اندازی استارتاپ ها می توانند از حوزه های مختلف نیز حمایت کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com