0  |  0

سی و دومین شماره «ماهنامه دانش بنیان» منتشر شد

سی و دومین شماره «ماهنامه دانش بنیان» منتشر شد

رشد و شتاب حرکت فعالان استارتاپی و دانش‌بنیان با گسترده‌تر شدن فرش زیست‌بوم نوآوری، روندی شتابان تر یافته است و در سال رونق تولید، با قدرتی که از کسب و کارهای استارتاپی و دانش‌بنیان می‌گیرد، بر سد مستحکم محدودیت‌ها و تحریم‌ها فائق آمده است.
ماهنامه آموزشی، علمی، خبری و تحلیلی «دانش بنیان» در سی و دومین شماره خود با نگاهی به ضرورت‌های تداوم این حرکت به کمک نقش‌آفرینی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها، تازه‌ترین رویدادها و تحولات این حوزه را بازتاب داده و گزارش ها و مطالب جدیدی با این محورها منتشر کرده است.
سی و دومین شماره ماهنامه «دانش بنیان» به صاحب امتیازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیرمسئولی سورنا ستاری و سردبیری پرویز کرمی، منتشر شده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com