0  |  0

خلاقان به کمک ارتقای محصولات فناورانه دریایی می‌آیند

خلاقان به کمک ارتقای محصولات فناورانه دریایی می‌آیند

با توجه به اینکه ایران کشوری است که با دریا همزیستی مسالمت آمیزی دارد و خرید و فروش محصولات دریایی بازار خوبی در کشور دارد، بررسی راهکارهای فناورانه برای توسعه این محصولات یکی از اولویت های گروه دریایی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری است که به دنبال رخنه دادن فناوری های مختلف به حوزه دریایی است.
این گروه برای اجرایی سازی طرح ارتقای روش‌های توسعه محصولات فناورانه دریایی اقدام به دریافت تجربیات و برنامه‌های سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دریایی، توسعه تعاملات شرکت‌های بخش خصوصی با سازمان‌های دریایی و دریافت ایده های خلاقان و ایده پردازان کرده است.
«شناخت چالش‌ها و معضلات موجود در تجاری‌سازی فناوری های دریایی و تولید محصول»، «بررسی و طرح و پیشنهاد راه‌کارهای مناسب برای برون‌رفت از مشکلات پیش روی بخش خصوصی»، و «بررسی فرآیند ایده تا محصول، در فناوری های دریایی» از دیگر اقداماتی است که برای نیل به این هدف در نظر گرفته شده است.
نهادهایی که در این طرح حضور دارند شامل «سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران»، «سازمان بنادر دریانوردی»، «سازمان گردشگری و میراث فرهنگی»، «سازمان شیلات ایران» و غیره می شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com