0  |  0

ارائه بهترین سرویس‌های مالی به شرکت‌های دانش بنیان

ارائه بهترین سرویس‌های مالی به شرکت‌های دانش بنیان

علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، درباره تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها اظهار کرد: به دنبال این هستیم تا هیچ مشکلی برای شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها در حوزه تامین مالی وجود نیاید.
وی ادامه داد: اکنون در اصل منابع مشکلی نداریم و ادعایمان می‌شود که سرویس‌های خوب و متنوعی را برای شرکت‌ها به وجود آورده‌ایم.
ارائه تسهیلات نمونه سازی از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی درباره حمایت از شرکت‌های دانش بنیان گفت: اگر هر یک از شرکت‌های دانش بنیان یا استارت آپ‌ها بتوانند مشتری خود را پیدا کنند آن زمان می‌توانند روی تسهیلات نمونه سازی، تولید صنعتی، ضمانت نامه و لیزینگ از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی حساب کنند.
وحدت تصریح کرد: هنوز تعدادی از شرکت‌های فناور دانش بنیان نشده‌اند و به شکل استارت آپی به کار خود ادامه می‌دهند که این دسته از شرکت‌ها هم از طریق خط اعتباری صندوق‌های پژوهش و فناوری تغذیه و تامین مالی می‌شوند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com