0  |  0

۵۰۰ شرکت استارتاپی در نمایشگاه الکامپ

۵۰۰ شرکت استارتاپی در نمایشگاه الکامپ

رسول سراییان در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ ۹۸ که تا ۳۰ تیر آماده بازدید علاقه‌مندان است، افزود: ما به سبب برخی مشکلات کسب و کار‌ها و بحث تحریم فکر می‌کردیم استقبال از نمایشگاه امسال کم شود، اما مهیج‌ترین و شلوغ‌ترین نمایشگاه در ۲۵ سال است.
وی با اشاره به اینکه تعداد غرفه داران و شرکت کنندگان نمایشگاه در مقایسه با دوره گذشته حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است، گفت: شرکت‌های بزرگی در این نمایشگاه حضور دارند و از ۱۰ کشور خارجی در سطح وزیر، قائم مقام وزیر و رئیس سازمان مهمان هستند.
دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور افزود: در بخش کلیدی این نمایشگاه استارتاپ‌های مشاغل حضور دارند و شرکت‌های کاریاب با افرادی که به دنبال کار می‌گردند متصل می‌شوند و استارتاپ ترندز مربوط به فناوری‌های نوظهور است که اولین بار در این نمایشگاه حضور دارند.
سراییان گفت: در هر سالن مکان‌هایی اختصاص داده شده است که افراد کارآفرین و خلاق با سخنرانی‌های ۳۰ دقیقه‌ای مطالب خود را عرضه می‌کنند.
وی افزود: شور و هیجان این نمایشگاه نشان می‌دهد صنعت فناوری اطلاعات در کشور و شرکت‌های نوپا توانسته‌اند تهدید تحریم را در فضای بین المللی به فرصت تبدیل کنند.
سراییان گفت: در بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شاهد بودیم که نرم افزار‌ها و خدمات بسیار زیادی از این شرکت‌ها صادر می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com