0  |  0

استارت آپ‌های ناشناخته تحت حمایت قرار می‌گیرند

استارت آپ‌های ناشناخته تحت حمایت قرار می‌گیرند

مهدی محمدی، دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، درباره حوزه چرخشی اقتصاد اظهار کرد: تمرکز این حوزه بخش بازیافت است.
وی ادامه داد: در این بخش از ظرفیت استارت‌آپ‌های حوزه بازیافت با مکانیزم استفاده مجدد، از مواد و محصولات کمک می‌گیریم.
محمدی تصریح کرد: به دلیل اهمیتی که این حوزه دارد، چندین سازمان از جمله شهرداری، وارد عمل شده‌اند.
دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی اظهار کرد: برنامه ای تحت عنوان متنوع سازی اکوسیستم استارت آپی ایران طراحی شده است و حوزه چرخشی اقتصاد هم از جمله برنامه های محوری آن است.
وی با بیان اینکه به کمک این برنامه ها، استارت آپ ها مورد حمایت قرار می‌گیرند، گفت: در ایران به این حوزه کمتر پرداخته شده است و عمده استارت آپ های ایرانی در حوزه حمل و نقل غذا هستند. هدف ما بسترسازی مناسب برای دیگر حوزه های مهم است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com